Салону Mia Novia вже рік!
Це був дуже цікавий та насичений рік. Коли безліч весільних салонів закривались через карантин, ми підписували нові контракти з всесвітньо відомими брендами весільних суконь @tinavalerdi_official @giovanna_alessandro @elenamorar_official та ін, відкрили новий напрямок – жіноча білизна, яка представлена найкращими @rara_avis_lingerie та бюджетними @jasmine_lingerie , почали співпрацю з українським брендом весільного взуття @jade.bridal.shoes.official , якістю якого вражені! Ми перевірили на ділі безліч стилістів, візажистів та фотографів на спільних проектах і точно знаємо кого можемо радити нашим нареченим. Ми розвиваємось і далі тільки більше! Тільки краще!
Mia Novia Jazz Party – третя тематична вечірка за наш рік. Ці вечірки об’єднують усих профі, що причетні до весільної сфери в нашому місті, надихають, дають заряд енергії та стимулюють розвиватись. Ми з гордістю констатуємо, що таких вечірок для івент сфери в Україні немає більше. І ми точно знаємо, що з Черкас беруть приклад спеціалісти буквально з учих весільних сфер! І це неймовірно приємно, тому що наречені Черкас отримують найвищий рівень послуг.

Команда, що створила Джазове свято – це люди, які вклали свій час та ресурс на створення неймовірної атмосфері, це крутезні профі! Безмежно вдячна кожному:
Організатор @bogmarinka 
Допомога під час свята @ksu_yurko @serhiisupriaha
Ведуча @verrhovceva
Відео @reva_video
Фото @vadim_bits
Технічна підтримка @show_plus @led_rental @bogdan.mykytiuk
Фотозона @yastrebdecor та @artichoke_che
Iдея запрошень @yastrebdecor
Торт (нереально смачний та авторський дизайн) @sharlotka_che
Джаз @bohdan_telizhenko @valery_rudyaka @lakantsev @ilaila.singer
Стилісти @katya_postupaeva @alenchik_ck
Візажист @_anyuta_mua
Партнер гарного настрою @winetime_ck

Гості… Ви – найкращі! Ваші образи та настрій – невід’ємна частина атмосфери!