Моя історії зустрічі з Міа новіа. У лютому місяці у вас було відкриття і це припало на мої дати приїзду в Черкаси і пошуку локації для весілля. На саме відкриття я не потрапила, бо це була закрита вечірка. А наступного дня я потрапила, мене привела моя кума Світлана. І перші сукні весільні, які я на себе вдягла — були у Міі. І для мене це стало символічним моментом.
Останні 9 років я не живу в Черкасах і коли ми вирішили святкувати весілля тут, для мене стала дуже символічним, що і перша примірка пройшла саме в Черкасах. Міряла все що хотіла, але вирішила, що поїду ще у Львів. Лівів — місто весільних суконь, там на кожному кутку по три салони.
Приїхавши до Львова відвідала ще 5 салонів. Про якість обслуговування я вже розказувала (ред: читайте в наступній новині). Можливо ще не так якість, просто моя сукня ще не знайшлась. Я знайшла колекцію Wild Soul від Rara Avis, яка не давала мені спати ночами, і відправилась на примірку до салону Рара Авіс у Львові. Примірка провалилась просто з тріском. Як виявилось це не мої сукні. Вони дуже гарні, гарно пошиті, все блищить, ідеальні. Проте це не мої сукні. Але продавчиня салону не запропонувала інші варіанти і я не захотіла вже знаходити з нею спільну мову. Хоча я на той момент була в салоні, де представлені всі моделі рара авіс. (ред: А саме сукню від Rara Avis придбала наречена)
Звичайно, ситуація з короновірусом внесла свої корективи. Не знайшовши сукню у Львові я вже наважилась знайти кравчиню і пошити собі сукню на замовлення, яку я захочу, залишалось півтора-два місяці та в принципі цього б було достатньо щоб пошити сукню, але в цей момент на очі мені потрапив пост моєї подруги, яка так само вирішила собі шити сукню. По-перше, очікування і реальність як завжди… по-друге, через 3 години шлейки сукні повпивались до крові в плечі і вона просто їх зрізала. Хана. Не те, що це мене відговорило від кравчині, але це мені помогло з вибором сукні і я розуміла яких моделей не обирати. За півтора місяця я переїхала в Черкаси і знайшла кравчиню. Я з нею зустрілась, ми все підрахували. І коли ми з нею прораховували тканину (в мене була вибрана прям супер легка модель, думаючи наперед щоб було не тяжко, без корсетів, просто шифон і мереживо) і в цей момент мені кравчиня говорить «ой я так боюсь що ми зараз це все накупимо і в нас нічого не вийде». Всьо, занавєс.
І я вийшла з її салону у великому шоку. Через півтора місяця в мене весілля, а кравчиня говорить що ми все купимо і може нічого не вийти.
І я написала в Міа Новіа і через декілька годин я вже була на примірці весільної сукні. І міряли, міряли ми сукні, знайшла дуже гарну сукню з відкритою спиною від рара авіс. І знову ж таки, коли я бачила її на вішаку вона мені не сподобалась. Тому дуже важливо вдягати сукню на себе. А далі магія відбулась, коли я зробила перші два крови до подіуму. І я полетіла. сукня була невагомою, дуже зручною, і це пір’ячко яка на плечах, воно в боковий зір попадало мені. І це було неймовірно, і коли Даша сказала, що ти як фея… все… сукня обрана!
Дуже-дуже вам вдячна за вашу роботу, тому що все пройшло дійсно ідеально. Ви дуже швидко підрубили сукню. Забрала її тоді, коли було потрібно, сукня була в ідеальному стані, я була сама гарна! Я вам дуже за це дякую. Я дуже рада що цей день ми з вами розділили разом!

Анкета

Скільки суконь Ви приміряли перед тим, як знайшли Свою?

Близько 30 суконь, найбільше міряла в Міа Новіа, близько 10.

Скільки салонів відвідали?

Відвідала 7 салонів.

Що сподобалось в Mia Novia?

Враховуючи те, що я відвідала 7 салонів, то зустрічі були різні: були консультанти, які критикували мої референси щодо сукні. Були ті, що своєю поведінкою демонстрували як мені взагалі пощастило знаходитись в їхньому салоні: вони були дуже всевладні, створюючи дискомфорт для нареченої.
Була навіть дівчина, яка тріпала ту сукню і розказувала про мереживо, при цьому — італійське. Були консультанти «не в настрої». Були і спокійні дівчата, які просто подавали сукні…
Я вважаю що вам вдається бути дуже непомітними в салоні, коли міряєш сукню. Немає ефекту оцінювання нареченої.
Сподобалось те, що не нав’язливо пропонувались інші варіанти, Ті, на які я навіть не дивилась, в мене зовсім інші сукні були в референсах.
Що б я порадила Вашим дівчатам? Звертати увагу на відношення до бренду. Бо коли я сказала Рара Авіс, ви, Оля, в секунду принесли дві красиві сукні цього бренду і одна з них стала моєю. І це було дуже класно і неочікувано.

Що порадили б допрацювати/змінити?

Я трішки знаю ваші майбутні плани наперед, тому я з нетерпінням чекаю коли вони вже здійсняться і як там буде класно після цього. І я впевнена на 200: що моя зустріч з Міа Новіа на цьому не закінчиться. Стосовно інтер’єру і взагалі самого салону: в ньому було дуже комфортно. Дуже класно все проглядалось, правильно направлене освітлення, все мереживо проглядалось і виблискувало, не зважаючи на те, що суконь дуже багато на вішаку, але кожну з них реально гарно видно – ти можеш побачити блиск, мереживо, як тканина лягає. Дуже багато місця – це теж сподобалось. І ваша вітрина – то любов, європейська вітрина. Я була дуже здивована що це – в Черкасах.

Чи була зручна сукня?

Моя сукня була максимально зручна. А я переміряла близько 30 суконь! Були зручні сукні в яких була дуже легка корсетна основа, в яких можна було рухатись (це якраз ті сукні, в яких зверху мереживо і шифонова юбка), так вони зручні, але все одно цей корсет він там є, а мені не хотілось того. А от моя сукня була максимально зручна – без корсетів. По всім моїм пунктам і потребам. Плюс те, що я коли думала про ідеальну сукню, я прям мріяла про такі прозорі тоненькі рукавчики…

Поради нареченим при виборі сукні🙏

Як підбирати? Міряйте все що дають! Я завдяки Вам, Оля, зрозуміла це.
На початку була колористика: сукня мала бути айворі/шампань, не біла. Думала про шифон, вдягла його і розуміла, що щось не те. Моя сукня була взагалі не в таких кольорах і вона виявилась ідеальною. Сукня на вішаку це не те. Навіть коли Ви її піднесли до мене і на вішаку її показали, я подумала «ну ок, приміряю, проте і колір не той…». Але коли вдягла – відбулась якась магія. Тому дівчата міряйте все що Вам дають, бо так Ви розумієте яка тканина як лягає на Ваші плечі.

Галерея